З Новим Роком - стаття

               У рік, що минає, підбиваючи підсумки, хотілося б подякувати всім Вам за інтерес до екскаватора-навантажувача «ELEX» і до нашої роботи по його створенню. На нашому підприємстві працюють чудові люди, душею і серцем прікіпевшіх до свого непростого і відповідальної справи, віддані нашій нелегкій професії, що віддають їй свій багатий досвід, знання і сили, в результаті чого створюється екскаватор-навантажувач «ELEX».

Протягом року ми збільшили кількість виробленої продукції, провели ряд удосконалень, з якими Ви можете ознайомитися на сайті # elex.kr.ua, провели модернізацію виробництва, що безсумнівно призвело до поліпшення споживчих якостей екскаватора-навантажувача «ELEX».

Весь рік ми працювали для Вас, втілюючи найкреативніші наші ідеї! Намагалися бути Вам максимально корисними, намагалися враховувати всі Ваші побажання. Ми будемо щиро раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів і в наступаючому Новому році.

Ми, як представники торгової марки «ELEX», хотіли б привітати Вас з наступаючим Новим роком, і побажати доброго здоров'я, благополуччя, в справах удачі і фінансового процвітання.

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 468