Екскаватор-навантажувач ELEX. Ковші для виїмки грунту. - стаття

Екскаватор-навантажувач ELEX це універсальна машина, яка може працювати в двох режимах. Виробляти землерийні роботи, такі як - розпушення, копання, виїмка грунту, при якому і працювати в режимі навантаження, розвантаження і переміщення грунту, будівельних матеріалів або сміття.

Сучасні виробники виготовляють екскаваторні ковші з високотехнологічних матеріалів, що володіють підвищеною міцністю. Такі вироби здатні витримувати дуже великі механічні навантаження, а також працювати в умовах екстремально низьких і екстремально високих температур. Крім цього, застосовуються покриття з твердих сплавів, завдяки яким збільшується стійкість до зношування.

Траншейні ковші - найбільш часто використовувані на даному виді техніки. Вони акуратні і універсальні як за обсягом, так і по ширині, яка в нашому випадку варіюється від 40 до 73 см. Дані параметри дозволяють використовувати їх під час риття траншей прямокутного перерізу, каналів, при прокладці трубопроводів і комунікацій. До переваг траншейних ковшів відноситься можливість використовувати їх практично в будь-яких умовах і важкодоступних місцях: в міській місцевості, де простір, як правило, обмежена, на промислових об'єктах і т.д. Форма ковша дозволяє отримати траншеї з прямими рівними стінками і достатньої глибини. Більш того, він підходить для роботи з будь-яким типом грунту: пісок, глина, суглинок, гравій однаково добре піддаються його впливу.

Модельний ряд ELEX представлений двома модифікаціями:

ELEX 81A зі стандартною рукояттю, максимальна глибина копання 4 340 мм.

ELEX 81A-01 з телескопічною рукояткою максимальна глибина копання - 5 410 мм.

Для збільшення продуктивності машини при виконанні ЕКСКАВАЦІЙНЕ робіт завод-виготовлювач пропонуємо три види ковшів:

 blog

Вузький (траншейний) ківш, об'ємом 0,1 м куб. (Ширина 400мм.)

Стандартний ківш об'ємом 0,25 м куб. (Ширина 630мм.)

Широкий об'ємом 0,3 м куб. (Ширина 730мм.)

У стандартній комплектації на екскаватори-навантажувачі обох модифікацій встановлюється ківш об'ємом 0,25 м. Куб., Якщо інше не обумовлено контрактом.

Вузький і широкий ковші є в наявності постійно, і ви можете їх придбати зв'язавшись з нашим менеджером або залишивши заявку на сайті: www.elex.kr.ua

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 898