Велика українська дорожньо-будівельна компанія веде переговори щодо закупівлі екскаваторів-навантажувачів ELEX. - стаття

                    Велика українська дорожньо-будівельна компанія веде переговори щодо закупівлі екскаваторів-навантажувачів ELEX.

        Сьогодні наш завод відвідали представники великої компанії, що займається будівництвом і ремонтом автомобільних доріг. Керівники підприємства планують збільшувати власний парк техніки, і розглядають можливість придбання машин вітчизняного виробництва. На сьогоднішній день в Україні ми є єдиним вітчизняним виробником самохідних екскаваторів-навантажувачів. Менеджери торгової марки «ELEХ» провели презентацію моделі 81А-01, після якої гостям була надана можливість провести тест-драйв екскаватора-навантажувача.
Представлена ​​модель невибаглива в експлуатації, її маневреність, вантажопідйомність і комфортабельність не поступається імпортним аналогам, а простота в управлінні і обслуговуванні не вимагає високої кваліфікації оператора.
Для компаній, постійно переміщують техніку з об'єкта на об'єкт, важливою перевагою є можливість перевозити екскаватор-навантажувач по дорогах загального призначення на звичайних вантажних автомобілях, без застосування низькопрофільних платформ. Габаритні розміри екскаваторів-навантажувачів торгової марки «ELEХ» це дозволяють.

 blog

 blog

 blog

 blog

 blog

Оцiнити
(1 голос)
Переглядiв 682