У Києві представили новинки будівельної техніки - стаття

Як повідомляє ProfiDOM.com.ua, в Києві відкрилася виставка будівельної техніки та технологій KyivBuild-2016. Представляємо вашій увазі бліц-репортаж про техніку для будівельників, яку представили на заході. Особливо звертаємо увагу: на виставці - безліч новинок!

CAT

Будівельну і дорожньо-будівельну техніку бренду CAT представила компанія Zeppelin.

У Києві представили новинки будівельної техніки 1

На виставці можна побачити і катки CB-334E, СВ54В, і екскаватор-навантажувач 428F2, і міні-навантажувач 242D.

У Києві представили новинки будівельної техніки 2У Києві представили новинки будівельної техніки 4

У Києві представили новинки будівельної техніки 3

JCB

Широкий ряд машин для будівельників оренда JCB на виставці представить компанія CML. Демонструються колісний екскаватор JS175W, екскаватор-навантажувач 5CX, телескопічний навантажувач TH 540-170, навантажувач з бортовим поворотом SSL 225, каток VMT 260, а також генератор G65QS.

У Києві представили новинки будівельної техніки 5 У Києві представили новинки будівельної техніки 6

У Києві представили новинки будівельної техніки 7У Києві представили новинки будівельної техніки 8

У Києві представили новинки будівельної техніки 9У Києві представили новинки будівельної техніки 10

Окремо виділимо модель 3CX Eco Platinum Edition. Це одна з машин, випущених обмеженим тиражем в 70 екземплярів на честь 70-річного ювілею JCB. Одна з них - дісталася Україні, і чекає свого власника.

У Києві представили новинки будівельної техніки 11

Перед початком виробництва численні прототипи, машини попереднього складання і дослідні зразки JCB 3CX Eco були ретельно протестовані на експлуатаційних стендах, в транспортних лабораторіях і на трасах. Крім того, було проведено повне дослідження електромагнітної сумісності, щоб переконатися в тому, що сигнали мобільних телефонів і радіохвилі ніяк не впливають на роботу машини. 

Як раніше розповів Тім Бернхоуп, головний спеціаліст з інновацій компанії JCB, 2016 рік - знаковий рік для компанії JCB, оскільки запускається ряд нової техніки. І незабаром вона з'явиться і в Україні.

Case

Як ProfiDOM.com.ua вже розповідав, з 2016 року ексклюзивним дистриб'ютором будівельної техніки Case в Україні стала компанія АМАКО. На виставці бренд представляв екскаватор-навантажувач Case 580T, на який покладаються великі надії на українському ринку.

У Києві представили новинки будівельної техніки 12

Відзначимо, АМАКО планує вивести на ринок України широкий спектр будівельної техніки Case, яка займе своє заслужене місце на будмайданчиках. Цьому сприяє і дистриб'юторська мережа АМАКО, яка налічує 14 представництв по всій території України.

У Києві представили новинки будівельної техніки 13У Києві представили новинки будівельної техніки 14

Докладне інтерв'ю з представниками компанії ProfiDOM.com.ua опублікує вже найближчим часом.

ELEX

Демонструється на виставці і вітчизняна техніка. Вітчизняний виробник представив модель екскаватора-навантажувача ELEX 81А.

Машина - рамної конструкції, комплектується вузлами і агрегатами, що зарекомендували себе на відомих машинах (Комацу, Терекс, Вольво), і не висуває жорстких вимог до кваліфікації оператора. У рух машину приводить двигун Д-245.5S2 Мінського моторного заводу.

У Києві представили новинки будівельної техніки 15

За твердженням виробника, машина відповідає всім вимогам європейських стандартів, а також технічним регламентам Митного союзу.

Вантажівки КрАЗ

КрАЗ представив дві новинки формату «кабіна над двигуном»: самоскиди КрАЗ-5401С2 і КрАЗ-7133С4.

КрАЗ-5401С2 призначений для перевезення будівельних та інших навалювальних і сипких вантажів в умовах обмеженого простору будівельних майданчиків. Радіус повороту машини становить всього 7,5 м, вантажопідйомність до 10 тонн, об'єм платформи - 7 куб.м.

У Києві представили новинки будівельної техніки 16У Києві представили новинки будівельної техніки 17

Вантажівки Ford

Вантажівки Ford на виставці представлені бетонозмішувачів Ford АБС-9 IMER з двигуном на 320 к.с., об'ємом бетонозмішувача 9 куб.м, а також самоскидом Ford 3536D ST з двигуном 360 к.с. і з вантажопідйомністю 21,5 т.

У Києві представили новинки будівельної техніки 18 У Києві представили новинки будівельної техніки 19

Китайські навантажувачі

Не обійшлося і без «китайців». Навантажувач Changlin:

У Києві представили новинки будівельної техніки 20

Крім того, в минулому році китайське відділення корпорації Caterpillar в Чуджоу запустило у виробництво нову модель фронтального навантажувача SEM 656D. І він уже в Києві:

У Києві представили новинки будівельної техніки 21

 

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 716