Трансмісії Carraro на екскаваторах-навантажувачах ELEX - стаття

                   Більше 5 років триває співпраця нашого заводу з одним з найбільших світових виробників трансмісій - компанією CARRARO, яка є нашим стратегічним партнером.

Усі 100% виробляємих на підприємстві ELEX екскаваторів-навантажувачів укомплектовані коробками перемикання передач і мостами цієї компанії.

Застосування гідромеханічної трансмісії з гідротрансформатором гарантує запас обертаючого моменту для виконання будь-яких, навіть найскладніших і трудомістких операцій. Синхронізована КПП на чотири швидкості яка дозволяє перемикати передачі під час руху, змінювати напрямок пересування машини. Коробка передач з ручним перемиканням. 1 і 2 передачі для пересування в робочому режимі, 3 і 4 передачі транспортні, що дозволяють розвивати швидкість до 40 км / год.

13-14 листопада наше підприємство в місті Кропивницький (Кіровоград) відвідав пан Leszek Grudzien, який здійснює управління продажами продукції CARRARO в Східній Європі.

 blog

Під час зустрічі, яка пройшла в дружній і невимушеній обстановці обговорювалися питання, що стосуються поточних поставок, перспектив розвитку відносин і планів щодо співпраці на наступний рік.

Пан Leszek Grudzien поцікавився станом ринку будівельно-дорожньої техніки в Україні, основними його гравцями, і нашими планами на наступний рік і на більш віддалені періоди.

 blog

Зустріч закінчилася взяттям на себе зобов'язань з нашого боку щодо закупівлі узгодженої кількості трансмісій в обумовлені на зустрічі терміни. З боку пана Grudziena були отримані обіцянки по контролю термінів поставки, організації навчання наших фахівців на заводі CARRARO в Італії.

Оцiнити
(1 голос)
Переглядiв 505