ELEX, презентація на філіях компанії Техноторг. - стаття

ELEX, презентація на філіях компанії Техноторг.

Чернігів, Черкаси, Кропивницький.

 blog

Ще на трьох філіях компанії #Техноторг ми провели презентацію на тему: «Огляд ринку екскаваторів-навантажувачів, особливості конструкції #ELEX». При цьому дещо змінився формат проведення цієї презентації.

Спочатку ми планували залучати тільки менеджерів департаменту продажів, але за пропозицією цих самих менеджерів ми готові запрошувати і представників компаній - планують закупівлю цього типу техніки в регіоні. Так під час презентації в Чернігівській філії компанії Техноторг на презентації був присутній представник приватної будівельної компанії, яка планує закупівлю цього виду техніки. І як нас запевнив менеджер, який курирує цю угоду керівництво будівельної компанії (назва не розголошується до підписання контракту) саме після присутності на презентації співробітника (будівельної компанії) прийняло остаточне рішення про придбання машини в квітні поточного року.

 blog

На філії компанії # Техноторг в місті Черкаси, після проведення презентації один з Менеджнр попросив надати контакти найближчих в Черкасам власників екскаватора-навантажувача ELEX, так як у нього є клієнт, який перед ухваленням рішення про покупку хоче відвідати господарство і переговорити з механіком і оператором- машиністом безпосередньо експлуатують і обслуговують цю машину.

Живіший зробити презентацію в Кропивницького дозволило наявність на складі цієї філії екскаватора-навантажувача ELEX моделі # 81A-01 чекає на відправку замовнику. Після презентації менеджери разом з представником виробника вийшли на майданчик, де продовжили обговорення технічних параметрів машини, розпочате в приміщенні. Після відповідей на питання презентація закінчилася дружній фотографією на тлі екскаватора-навантажувача ELEX.

 blog

 

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 465