Робота з гідромолотом - стаття

ELEX 81A. Робота з гідромолотом.

             Використання змінного обладнання дозволяє розширити функціональні можливості екскаватора-навантажувача. Одним з видів такого змінного обладнання і є гідромолот.

Сьогодні на ринку пропонується широкий спектр моделей з найрізноманітнішими характеристиками. Їх можна умовно розбити на три класи:
Малий - з силою удару 400-1500 Дж.
Середній - з силою удару 1500-3500 Дж.
Важкий - з енергією удару більше 3500 Дж.
             На екскаваторах-навантажувачах ELEX 81A застосовуються гідромолоти, що відносяться, до малого класу. Область їх застосування (ми рекомендуємо використовувати на своїх машинах гідромолоти Delta F5), визначається легкістю, компактністю і мобільністю. Завдяки відносно малому шкідливому впливу на навколишні споруди такі гідромолоти незамінні в обмежених міських умовах поблизу будівель і комунікацій. З певною пересторогою, їх можна використовувати навіть всередині приміщень, що особливо важливо при проведенні робіт по ремонту та реконструкції. Гідромолоти широко використовуються в нашій країні вже більше 30-ти років. З їх допомогою, розкривають асфальто-бетонні покриття, розбирають бетонні і цегляні будівлі, дроблять негабариту, вирішують багато інших важливих завдання. Для установки гідромолота на екскаватор-навантажувач ELEX необхідно зняти екскаваторний ківш і замість нього встановити перехідну плиту до якої безпосередньо і кріпиться гідромолот.

 blog

 blog

 blog

                 За допомогою гідромолотів малого класу молотків можна розкривати асфальт і бетонні покриття щодо невеликої товщини, розбивати цегельну кладку, ламати легку мерзлоту і т.п. Деякі моделі даного класу, встановивши спеціальний інструмент, можна використовувати для трамбування ґрунту. Звичайно, не варто чекати від молотів цього класу високої продуктивності на великих обсягах робіт. Розумніше використовувати їх там, де застосування більш важких моделей економічно недоцільно або просто неможливо.

 blog

 blog

 blog

Оцiнити
(1 голос)
Переглядiв 803