Представник АМА на заводі ELEX, розширюємо співпрацю. - стаття

Представник постачальника з компанії «АМА» - Світлана Веремій вчора відвідала наш завод. АMA є італійською компанією поставляє компоненти для комплектації і обслуговування позашляхової і сільськогосподарської техніки. Компанія очолює групу з 16 виробничих підприємств, 12 торгових філій і 5 офісу продажів, які діючи спільно, пропонують широкий асортимент товарів.

Світлана відвідала виставку техніки виробленої на підприємстві і з задоволенням сфотографувалася в кабіні екскаватора-навантажувача ELEX, на якій, зокрема, встановлено рульова колонка і блок педалей вироблені на її підприємстві в Італії.

АМА на заводе ELEXАМА на заводе ELEX

Далі ми зі Світланою пройшли на дільницю складання і зустрілася з заступником директора з виробництва будівельно-дорожньої техніки - Коваленко Владимиров Андрійовичем, який розповів дівчині, як у нас побудовані процеси і налагоджений випуск техніки. Після виробничих цехів Світлана обговорила перспективи розширення асортименту поставляються АМА комплектуючих з Олегом-Соловйовим - начальником групи розвитку постачальників і залишила для опрацювання нові каталоги продукції. Зустріч пройшла в дружній і невимушеній обстановці і ми впевнені що подальша співпраця принесе користь нашим компаніям.

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 419