Екскаватор-навантажувач ELEX. Застосування гідробур Delta RD-7 - стаття

                    Гідробур Delta (інша назва бурової редуктор Delta, гідровращатель Delta) - це навісне обладнання, призначене для буріння отворів і свердловин під установку опор мостів, стовпів ліній електропередач, установки парканів, посадки дерев і це тільки частина робіт, які можна виконувати з його допомогою. Гідробур (гідровращатель) Delta RD-7 є одним з найпопулярніших гидробуров для монтажу на екскаватори-навантажувачі зарубіжних і вітчизняних виробників масою 5-8 тонн.
                     Наша компанія, як виробник машин даного класу рекомендує встановлювати на екскаваторах-навантажувачах ELEX гідробур цієї марки.

Технічні характеристики гідробура Delta RD-7:

Технічні характеристики

 

Масса техніки от — 5

Масса техніки до — 7

Тип и маси базової машини — екскаватор, 5-7т

Обертаючий момент, Нм — 2133-6931

Тиск, бар — 80-260

Максимальний зворотній тиск, бар — 39

Потік масла, л/мин — 60-135

Довжина стандартних шнеків, мм — 1450

Діаметр стандартних шнеків, мм — 150-900

 

 blog

                Гідробур Delta RD-7 комплектується пальцем, за допомогою якого кріпиться до адаптерні підвісці, що закріплюється на стрілі екскаватора, штифтом, яким фіксується на вихідному валу робочий інструмент, і набором рукавів високого тиску для приєднання до гідравліки базового екскаватора.
Використання гидробуров Delta дозволяє значно розширити можливості практично будь-якої будівельної техніки. Обов'язкова умова тільки одне: техніка ця повинна мати гідравлічний контур. Що це буде - навантажувач або екскаватор будь-якого різновиду або телескопічний кран-маніпулятор - на будь-яку техніку встановити гідробур як навісного обладнання нескладно. Завдяки появі в складі оснащення гідробур стає можливим проробляти в землі отвори для установки опор ліній електропередач або стовпів, необхідних при влаштуванні огороджень, закручуванні гвинтових паль.
Призначення гідробур Delta RD-7
                Якщо в будівництві використовуються гвинтові палі, гідробур Delta RD-7 послужить інструментом для їх загвинчування. Дорожні знаки теж встановлюють в пробурені в землі отвори. Використовувати гідробур можна для взяття проб грунту перед початком будівництва, для знищення старих пнів. Їм можна накопати ям для посадки дерев і вирити колодязь або влаштувати вертикальний дренаж.
Дві серії гидробуров, вироблених фірмою Delta, розрізняються видом техніки, на яку вона встановлюється: серія CD призначена для оснащення кранів-маніпуляторів, а серія RD навішується на екскаватори-навантажувачі. Кріплення гідробур на стрілі крана або екскаватора-навантажувача проводиться через адаптерні підвіску, а на вихідний вал встановлюється шнековий бурильний інструмент і його подовжувач.

                Залежність глибини буріння гідробур Delta RD-7 від діаметра шнека і категорії грунту
Діаметр шнека (мм.) Глибина буріння гідровращетелем Delta RD-7 (м.)
М'який грунт Змішаний грунт Скельний грунт

Діаметр шнека (мм.)

Глибина буріння Delta RD-7 (м.)

Мя’кий грунт

Змішаний грунт

Скальний грунт

от 100 до 500

5 м.

4.5 м.

4.1 м.

550

4 м.

3.6 м.

3.2 м.

600

4 м.

3.6 м.

3.2 м.

700

4 м.

3.6 м.

3.2 м.

750

3.5 м.

3.2 м.

2.9 м.

800

3.0 м.

2.7 м.

2.4 м.

900

2.5 м.

2.3 м.

2.1 м.

                   Шнековий бур має спеціальні ріжучі елементи - забурнік по центру і зуби по краях шнека. У разі зносу або поломки ці елементи можуть бути легко замінені. Конструкція зубів і забурнікі підбирається в залежності від характеру грунту, в якому необхідно свердлити отвір. Можна вибрати інструмент різної довжини і діаметру.

Оцiнити
(1 голос)
Переглядiв 908