Делегація ТОВ Дорелектромаш в Кропивницьку - стаття

На наше підприємство 12 червня через республіки Білорусь прибула делегація ТОВ «Дорелектромаш».

Це наші ділові партнери і просто давні добрі друзі. Склад прибулих більш ніж значний.

Сам Генеральним директор - Тумаха Юрій, Сильвестрович, головний конструктор Лагун Сергій Михайлович з інженером-гідравліки і начальник відділу сервісного обслуговування - Алейник Юрій Ігорович.

Ділові відносини між заводами почалися в далекому 2013 році і тривають уже понад 6 років. Ми всі знайомі між собою і не один рік. Масу часу витрачаємо на листування по електронній пошті і телефонні переговори, але ...

Але живе людське спілкування не можна замінити ніякими засобами зв'язку.

Під час зустрічі, яка пройшла в насиченою робочій обстановці, кожен фахівець знайшов собі співрозмовника за інтересами.

Директора в особі Голофаєвої І. В. та Тумахі Ю. С. обговорили перспективи співпраці на поточний рік і питання поточних поставок. Фахівці за напрямками розбилися на групи «за інтересами» і жваво обмінювалися досвідом вирішення нестандартних завдань і ділячись випадками з власної практики.

 blog

Ось на фото головні конструктора підприємств: Лагун С. М. та Фраціан А.В. обговорюють конструкцію машини. А у Вас так, а чому? А у нас так. А ви тут навіщо? А ми теж планували визначальності, але потім зробили інакше. Обмінюються думками, обговорюють напрямки подальших модернізацій і способів реалізації конструкторських ідей в металі. Про щось сперечаються, але видно - конструкторська думка не дрімає!

 blog

Сервісні фахівці Алейник Ю.І. і Вовк А. А., обговорювали питання гарантійного та сервісного обслуговування машин, способів усунення неполадок в експлуатації і оригінальних ідей щодо дій в нестандартних ситуаціях, які час від часу виникають у кожного сервісного фахівця. Тут крім відмінного знання машини потрібна ще і кмітливість. Ну немає в поле кран-балки, і кабіну самому не зняти на будівельному майданчику, а завдання поставлене і вирішувати її потрібно тут і зараз. І вирішують.

Виробництво машини - окрема тема, і Юрій Сильвестрович досить високо оцінив рівень виробничих процесів на нашому підприємстві.

Заступник директора з виробництва Коваленко В.А. розповів, як влаштовані процеси зварювання і механічної обробки деталей у нас на заводі, і показав дільниця складання екскаватора-навантажувача.

Зустріч була корисна як гостям, так і господарям. Узагальнивши думки учасників можна сказати, що такі зустрічі бажано проводити на постійній основі і не рідше одного разу на рік.

 blog

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 483