Система дорожньої стабілізації. - стаття

На екскаваторах-навантажувачах ELEX Стала доступною нова опція.

         В процесі експлуатації екскаваторів-навантажувачів оператори часто стикаються з необхідністю переміщатися по нерівних майданчиках (будівельні роботи, ремонт доріг, прокладка комунікацій та ін.). При такому режимі роботи виникає необхідність запобігти розгойдування навантажувального ковша, так як це призводить до втрати частини вантажу. Для зменшення амплітуди руху вантажної стріли інженери-конструктора нашої компанії розробили системою дорожньої стабілізації (СДС).

         Екскаватор-навантажувач змушений пересуватися по робочому майданчику з низькою швидкістю для того, щоб оператор міг своєчасно зреагувати і скинути швидкість перед перешкодою. Якщо оператору поставлена ​​задача перемістити великий обсяг вантажу (грунт, пісок, щебінь, будівельне сміття тощо.) За обмежений відрізок часу, то велике значення має наявність системи стабілізації, яка дозволить розвинути вищу швидкість переміщення навантажувача з повним ковшем виключаючи можливість втрати частини вантажу при русі.

Одночасно підвищується безпека руху за рахунок збереження постійного контакту коліс з поверхнею, на якій працює машина.

Застосування системи дорожньої стабілізації підвищує комфорт оператора так як під час руху по нерівній поверхні рама екскаватора-навантажувача навантажувача відчуває ударні навантаження а система дорожньої стабілізації дозволяє їх частково погасити.

В процесі роботи оператори екскаваторів-навантажувачів укомплектованих системою дорожньої стабілізації, менше пригальмовують і розганятися на перегонах. Це дозволяє скоротити витрату палива, швидше подолати відстані між об'єктами і перевозити більшу кількість вантажу в одиницю часу.

При включенні системи дорожньої стабілізації (СДС) зменшуються ударні навантаження на гидроцилиндре стріли навантажувального обладнання. При швидкості понад 35 км / год вони зменшуються з 16,5 МПа до 10,5 МПа. При цьому усереднені навантаження зменшилися з 8МПа до 5МПа.

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 573