ELVORTI підтримує законопроєкт 3739 про локалізацію!

           В рамках програми ініційованої Федерацією роботодавців України, у п’ятницю 11 вересня, на базі заводу "Ельворті" пройшов збір підписів працівників під відкритим листом промисловців України до Президента й Уряду на підтримку законопроєкту №3739 та постанови про локалізацію виробництва при публічних закупівлях.
           Законопроєкт №3739 «Про публічні закупівлі» стосовно створення передумов для стійкого розвитку і модернізації вітчизняної промисловості». Документ регламентує певні тендерні квоти для вітчизняних підприємств та компаній, що зокрема спеціалізуються на виготовленні продукції 4-х підгалузей машинобудування: залізничному транспорті, міському транспорті, комунальній техніці та енергетичному машинобудуванні. Їх частка локалізації виробництва має становити не нижче 25 відсотків. Документ пропонує запровадження нового критерію оцінки тендерних пропозицій - "локалізація виробництва". Спрощено – це те, скільки складових у витратній частині створення тієї чи іншої техніки у сфері машинобудування "родом з України".
           Завод «Ельворті» з 2013 року виробляє найсучасніші екскаватори-навантажувачі ELEX, які широко використовуються при земляних роботах будівельними, комунальними та іншими організаціями.
ELEX є яскравим прикладом товаровиробника, що готовий розкривати свій потенціал за рахунок заповнення внутрішнього ринку.
Трудовий колектив «Ельворті» приєднався до ініціативи Федерації роботодавців України. Підписи під відкритим листом від промисловців України до перших осіб держави й Уряду поставили всі без виключення працівники.
 

 blog

 blog

 blog

Оцiнити
(0 голосiв)
Переглядiв 349