+38 (0522) 39-52-83

+38 (050) 487-17-30

Ми - вітчизняний виробник і пропонуємо Вам не пере-плачувати за торгову марку, а придбати надійну машину, виготовлену в Україні.

Співробітництво з нами дозволить Вам:

В першу чергу - знизити витрати при покупці нової машини. Пропонований Екскаватор-навантажувач має надійну конструкцію, простий в експлуатації, невибагливий в обслуговуванні, і за своїми технічними характеристиками та рівнем комфорту не поступається імпортним аналогам.

По друге - ми пропонуємо додаткові послуги: в ціну екскаватора-навантажувача включені передпродажна підготовка і сервісна підтримка.

В третє, вдале географічне розташування заводу в центрі України дозволяє оперативно (протягом доби) прибути в будь-яку точку країни, і на складі заводу- виробника завжди знайдуться будь-які запасні частини.

В четвертих - виготовлення екскаватора-навантажувача здійснюється на сучасному підприємстві з потужною виробничою базою та власним КБ. Весь цей потенціал використовується нами для постійного вдосконалення процесів розробки нових можливостей для застосування нашої машини, модифікації існуючих вузлів і агрегатів, і оптимізації процесів складання і випробувань.